هیوندای از نسخه به‌روز شده توسان مدل ۲۰۲۵ رونمایی کرد. این شاسی‌بلند کره ای علیرغم تغییرات حداقلی در بدنه از کابینی به‌روز و ارتقا یافته سود می‌برد.

چهارمین نسل توسان از سال ۲۰۲۰ در بازار آمریکا حضور دارد و هم‌اکنون نوبت فیس لیفت آن برای مدل سال ۲۰۲۵ فرا رسیده است. اگرچه طراحی ظاهری شاسی‌بلند کامپکت هیوندای تفاوت زیادی را نسبت به قبل نشان نمی‌دهد اما برخی بازنگری‌ها در جلوپنجره و فلاپ ها وجود دارد تا ظاهر توسان را کمی عریض‌تر به نمایش بگذارد.

اما به نظر می‌رسد در کابین هیوندای توسان ۲۰۲۵ تغییرات زیادی رخ داده و حتی می‌توان طراحی کابین را به نسل آینده این خودرو تشبیه کرد چراکه داشبورد به‌طور کامل بازنگری شده است. همانند آیونیک ۵، توسان به‌روز شده از دو نمایشگر ۱۲.۳ اینچی در داخل یک قاب استفاده می‌کند و بجای لوگوی سنتی هیوندای در مرکز فرمان نیز با چهار نقطه جایگزین شده که این نقطه‌ها کد مورس حرف H هستند.

دکمه‌های بکار رفته برای تنظیم سیستم تهویه مطبوع هم ‌تغییر کرده و خوشبختانه دکمه‌های فیزیکی بیشتری نسبت به قبل وجود دارند. جدای از دکمه‌های سنتی متوجه دکمه‌های چرخان با نمایشگرهای فابریک برای کولر می‌شویم و همچنین دو کلید نقره‌ای برای کنترل‌های صدا و دیگر تنظیمات وجود دارد. علاوه بر این ورودی‌های هوای مرکز کم‌عرض تر از قبل شده‌اند. با نگاه بیشتر به داشبورد می‌توان متوجه تغییرات دیگری نیز شد.

برای مثال دسته‌دنده به ستون فرمان منتقل شده است و این امر به هیوندای اجازه داده تا در کنسول مرکزی یک شارژر بی‌سیم بزرگ، دو نگه‌دارنده فنجان و ردیفی از دکمه‌ها را قرار دهد. به احتمال زیاد تصاویر منتشر شده از هیوندای توسان ۲۰۲۵ به نسخه فول آن تعلق دارند زیرا روی پانل درها و داشبورد از دوخت‌های باکیفیت استفاده شده و صندلی‌ها نیز پوشش چرمی دارند. شایان ذکر است سایر جزئیات مربوط به این خودرو منتشر نشده‌اند و با توجه به معرفی توسان ۲۰۲۴ در ماه‌های قبل، مدل فیس لیفت شده تا چند ماه آینده در دسترس نخواهد بود.